News

Samsung Galaxy Z Flip i Samsung Z Fold. Co potrafią składane smartfony?W tekście umieszczono linki reklamowe naszego partnera

Składana konstrukcja Galaxy Z Flip4 Bespoke Edition robi ogromne wrażenie – zwłaszcza przez możliwość jej pełnej personalizacji. W Bespoke Studio zaprojektujesz swój nowy smartfon, tworząc unikatowy model. Tylko w oficjalnym sklepie Samsung możesz wybrać kolor ramki, obudowy przedniej oraz obudowy tylnej – łącz je ze sobą dowolnie, by wyrazić swój styl i stworzyć wyjątkowe, pasujące do ciebie urządzenie.

Nowy Galaxy Z Flip4 to nie tylko niebanalny design – to przede wszystkim nowe, unikalne funkcje. Jedną z nią jest FlexCam, którą aktywujemy, częściowo składając smartfon. Umożliwia ona między innymi nagrywanie video bez konieczności użycia rąk.

Warto zwrócić także uwagę na najnowszą wersję smartfona Galaxy Fold, która została zaprojektowana w myśl funkcjonalności i multitaskingu. Właśnie dlatego wyposażony jest w tryb Flex – dzięki niemu urządzenie pracuje bez przerwy, bez względu na to, czy jest zamknięte, czy otwarte. Treści wyświetlane na smartfonie są bardziej przejrzyste dzięki jaśniejszemu wyświetlaczowi głównemu o przekątnej 7,6 cala.

W oficjalnym sklepie Samsung dostępne są ekskluzywne warianty modelu Galaxy Z Fold4. Tylko na samsung.pl możesz zamówić najnowszego składaka w kolorze burgundowym lub z pamięcią 1 TR.

Skorzystaj z oferty przedsprzedażowej – zyskaj nawet 5000 zł gwarantowanego zwrotu w programie Odkup i ubezpieczenie SamsungCare+ na rok w prezencie. Możesz wybrać płatność w odroczonych o 3 miesiące, 30 ratach 0 procent. Do tego otrzymasz zwrot aż 5 procent wartości zamówienia w punktach Rewards, które wymienisz na atrakcyjne zniżki.

Zainteresowały cię nowe propozycje smartfonów od Samsunga? Przed zakupem koniecznie sprawdź kupony i kody rabatowe dostępne na Newsweek.pl – dzięki nim możesz zaoszczędzić. Nie zapomnij dołączyć także do naszego newslettera, by już nigdy nie przegapić żadnej wyjątkowej promocji lub premiery nowych produktówSource link

Leave a Reply

Your email address will not be published.