News

Promocje: książki, reportaże i książki biograficzne



Przygotowaliśmy listę najciekawszych książek biograficznych z internetowej Księgarni PWN. Nie zapomnij, że na stronie Newsweek.pl są dostępne nasze kupony i kody rabatowe, dzięki którym skorzystasz z ciekawych zniżek online.

Chcesz poznać wykształcenie Marilyn Monroe, a może interesują cię kulisy kariery Davida Bowiego? W ofercie internetowej księgarni PWN znajdziesz zarówno „Twarze Marilyn Monroe” autorstwa Sarahy Churchwell, jak i „Bowie Biografia” Marii Hesse i Frana Ruiza. Dzięki tym książkom dowiesz się, w jaki sposób David Bowie wpłynął na rozwój współczesnej muzyki oraz jaka naprawdę była najpopularniejsza aktora XX wieku. W Księgarni PWN książki biograficzne o Marilyn Monroe oraz Davidzie Bowiem kupisz odpowiednio za 31,75 zł oraz 32,28 zł. Pamiętaj, że z naszymi kuponami rabatowymi na Newsweek.pl kupisz biografie ikon popkultury o wiele taniej.

Piłka nożna cieszy się coraz większą popularnością, o czym świadczą ostatnie raporty, które mówią, że finał Mistrzostw Świata 2018 roku oglądała ponad połowa ludzkości. Dlatego osobom zainteresowanym piłką nożną mamy do zaproponowania biografię argentyńskiego gwiazdora, „Messi. Chłopiec, który zawsze się spóźniał (a dziś jest pierwszy)” autorstwa Leonarda Faccia. Książkę w wersji ebooka możesz kupić za jedyne 26,91 zł.

Inną ciekawą pozycją jest biografia „Ronaldo. Chłopiec, który wiedział, czego chce”, dzięki której dowiesz się między innymi, z jakimi kłopotami musiał mierzyć się młody Cristiano Ronaldo, jak wyglądał jego galaktyczny transfer do Realu Madryt, a także jakimi wartościami kieruje się w życiu Portugalczyk. Książkę „Ronaldo. Chłopiec, który wiedział, czego chce” kupisz w internetowej Księgarni PWN za jedyne 26,26 zł. Pamiętaj, że z naszymi kuponami rabatowymi dostępnymi na Newsweek.pl możesz skorzystać ze zniżki sięgającej nawet do 80 proc.

W ostatnim czasie szczególną popularnością cieszą się biografie Wołodymyra Zełenskiego, prezydenta Ukrainy. Jedną z nich jest książka „Zełenski. Poza scenariuszem” autorstwa Sergieja Rudenki, z której dowiesz się, jak przebiegała kariera Zełenskiego w show‑biznesie, jak został prezydentem Ukrainy oraz poznasz kulisy inwazji Rosji na Ukrainę. Książkę „Zełenski. Poza scenariuszem” kupisz za 36,79 zł.

Pośród biografii przywódców z XX wieku chcielibyśmy zaproponować biografie „Piłsudski. Studium fenomenu Komendanta” Krzysztofa Kloca oraz „Churchill. Opowieść o przegranym zwycięzcy” autorstwa Niny Smolar. W tych książkach znajdziesz ich drogę do władzy oraz historie wojen, które na zawsze zmieniły Europę. W Księgarni PWN biografię „Piłsudski. Studium fenomenu Komendanta” kupisz za 32,07 zł, a pozycję „Churchill. Opowieść o przegranym zwycięzcy” za 44,18 zł.

Nadal nie wiesz, co wybrać na letnie wieczory lub wyjazdy? Wśród najciekawszych książek biograficznych znajdziesz nie tylko historie znanych polityków, sportowców, ale także ikony popkultury. Wejdź na stronę internetowej Księgarni PWN i zapoznaj się z ich szeroką ofertą. Dodatkowo na stronie Newsweek.pl są dostępne nasze kody i kupony rabatowe, z którymi skorzystasz z najciekawszych zniżek online. Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera, aby być na bieżąco i nie przegapić żadnej okazji.



Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.

close