News

Niedrogie szczoteczki soniczne. Najlepsze modele do 500 złCzęść odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Po kliknięciu w nie możesz zapoznać się z ofertą na konkretny produkt, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji i jej niezależność.

Niedroga szczoteczka soniczna z technologią drgań dźwiękowych, która generuje 31 tys. ruchów wymiatających na minutę, przez co dokładnie czyści zęby, a także przestrzenie pomiędzy nimi. Bardzo drobne włosie pozwoli dodatkowo pozbyć się resztek jedzenia z trudno dostępnych kieszonek dziąsłowych. Sprzęt oferuje dwa tryby pracy, normal oraz soft, przeznaczony dla osób z wrażliwymi dziąsłami. Ciekawą opcją jest też dwuminutowy sygnalizator czasu mycia zębów, dostosowany do zaleceń dentystów dot. prawidłowej długości szczotkowania. W zestawie znajdziemy jeszcze dodatkową, wymienną końcówkę oraz stacje ładującą, na jednym ładowaniu szczoteczka może zaś pracować do siedmiu dni.

Akumulator zastosowany w tej szczoteczce pozwala na nieprzerwaną pracę przez 160 minut, a w normalnym trybie codziennego użytkowania nie będzie wymagać ładowania nawet przez 40 dni. Oro-Med Oro-Sonic posiada pięć trybów pracy (czyszczenie, delikatny, masaż, wybielanie, polerowanie), jej silnik generuje 31 tys. ruchów na minutę, a wbudowany Timer co 30 sekund przypomni nam o zmianie strony szczotkowania. W opakowaniu znajdziemy jeszcze stację ładowania, podróżne etui oraz dodatkową końcówkę, dzięki czemu szczoteczkę mogą użytkować dwie osoby.

Szczoteczka soniczna Oral-B Pulsonic Slim Clean 2000 pracuje w dwóch trybach, czyszczenia oraz wybielania, generuje za to aż 78 tys. obrotów na minutę. Włókna o zaokrąglonych końcówkach zapewnią dodatkowo pielęgnację dziąseł i pozwolą dotrzeć w trudno dostępne miejsca. Urządzenie również posiada timer przypominający nam o zmianie strony szczotkowania, a akumulator pozwala na dwa tygodnie pracy przy normalnym, codziennym użytkowaniu.

Szczoteczka soniczna dla dzieci, która zachęci je do dbania o zęby. Malec może okleić ją specjalnymi naklejkami, timer podpowie, ile czasu należy poświęcić na higienę jamy ustnej, sprzęt za pomocą Bluetootha łączy się też ze smartfonem i aplikacją, w której „mieszka” interaktywny stworek Sparkly, motywujący do mycia zębów. Szczoteczka pracuje przy tym delikatnie i bezpiecznie dla dziąseł, generuje 62 tys. obrotów na minutę, a pracować może przez 21 dni na jednym ładowaniu.

Ta szczoteczka soniczna dla dorosłych również łączy się ze smartfonami przez Bluetooth i możemy sterować nią z poziomu aplikacji. Posiada trzy tryby pracy, codzienne czyszczenie, masaż i wybielanie, jej główka obraca się 84 tys. razy na minutę, a sygnalizator czasu mycia zadba o odpowiedni proces czyszczenia zębów. Znajdziemy tu też czujnik siły nacisku, a także bardzo wydajną baterię – ładujemy ją w dwie godziny, a umożliwia pracę w normalnych warunkach przez 40 dni.

Myjąc zęby dwa razy dziennie w programie dwuminutowym, nie będziemy musieli ładować szczoteczki Grundiga nawet przez 75 dni! Sprzęt jest też bezpieczny dla aparatów ortodontycznych i posiada pięć trybów pracy, w tym polerowanie i wybielanie. Urządzenie generuje 48 tys. ruchów sonicznych na minutę, w zestawie znajdziemy jeszcze dodatkową końcówkę dla drugiej osoby.

Mocną stroną tego zestawu jest rozbudowana stacja dokująca, która za pomocą promieni UV sterylizuje końcówki szczoteczki, dbając o maksimum higieny. Jednocześnie, naładuje ona urządzenie do 14 dni pracy, chociaż proces ten trwa aż 12 godzin. Sama szczoteczka może pracować w pięciu trybach, od codziennego czyszczenia po wybielanie oraz masaż, a timer poprowadzi nas czasowo przez każdy z cykli mycia zębów. W zestawie znajdziemy jeszcze standardowo dodatkową końcówkę, a liczba ruchów sonicznych głowicy wynosi 40 tys. ruchów na minutę.

Szczoteczka soniczna Philips Sonicare ProtectiveClean pozwala dokładniej i skuteczniej wyczyścić zęby dzięki 62 tys. ruchów na minutę, a także dotrzeć to trudno dostępnych miejsc. Dzięki inteligentnym technologiom pomoże też wybielić zęby i usunąć przebarwienia, jest także przystosowana do czyszczenia aparatów ortodontycznych, wypełnień, koron oraz lakieru na zębach. Sama też przeprowadzi diagnostykę i zasugeruje zmianę zużytej główki, odmierza optymalny czas szczotkowania, posiada również czujnik siły nacisku. Na plus zaliczyć trzeba jeszcze baterię, która na jednym ładowaniu zapewnia pracę urządzenia przez dwa tygodnie.Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.

close