News

Kolumna aut z Jaros³awem Kaczyñskim obrzucona jajkami. Policja ukara³a sprawcê | Polityka


Jak podaje portal moje-gniezno.pl, kolumna, w której poruszało się auto z Jarosławem Kaczyńskim, została obrzucona jajkami podczas wyjazdu z Gniezna.

Zobacz wideo
Jarosław Kaczyński: Młodzież jest pod wielkim wpływem smartfonu

Kolumna z Jarosławem Kaczyńskim obrzucona jajkami. Sprawca dostał mandat

Na nagraniu, które zamieścił portal, widzimy mężczyznę rzucającego jajkiem w kolejne samochody. – Dobrze, jest, trafiony! – słychać na nagraniu. Później padają wulgarne hasła. 

Jarosław Kaczyński w GnieźnieKaczyński o młodych: Są pod wielkim wpływem smartfonu. Mówił o “rycerzach”

Jak podają media, mężczyzna został zatrzymany przez policjê i ukarany mandatem.

– Kolumna samochodów już po zakończonym spotkaniu jechała ulicą Wrzesińską – mówi portalowi wtk.pl rzeczniczka gnieźnieńskiej policji Anna Osińska. – Tam mężczyzna rzucał jajkami w samochody. Dostał 100 złotych mandatu za nieobyczajny wybryk – dodaje.

Kaczyński w Gnieźnie o “cofaniu wolności”

W niedzielê Kaczyński spotkał się z mieszkañcami Gniezna i Konina. 

– Od wielu lat mamy do czynienia w Polsce z procesem […] cofania się wolności. Są w Polsce ci, którzy chcą, żeby tę wolność jeszcze dużo bardziej cofnąć, żeby Polaków wziąć za twarz. Nie macie prawa, i to nawet w zwykłej rozmowie, w żartach, być ludźmi wolnymi, wyrażać swoje poglądy. Macie mieć poglądy jednego rodzaju, które jednocześnie macie nazywać demokratycznymi, wolnościowymi, chociaż są antydemokratyczne i antywolnościowe – mówił m.in. Kaczyński w Gnieźnie. Więcej w poniższym artykule. 

Jarosław KaczyńskiGniezno. Kaczyński mówił o Tusku: Nadzieja polskiej niewoliSource link

Leave a Reply

Your email address will not be published.

close